LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Prova javore/ Einxhel dhe Beniada ‘elektrizojnë’ atmosferën, bëjnë Twerk në sy të banorëve

10 Nëntor 2021, 16:55, Lifestyle CNA
Prova javore/ Einxhel dhe Beniada ‘elektrizojnë’

Vëllai i Madh ka vendosur që si provë javore për banorët e shtëpisë të jetë kërcimi. Pavarësisht se ku ndodhen ata do të bëhen çift dhe do të kërcejnë.

Kjo provë sapo ka nisur dhe dy nga vajzat kanë zgjedhur të mos presin më shumë.

Konkretisht Einxhel dhe Beniada kanë nisur të kërcejnë ?Twerk? dhe janë siguruar të elektrizojnë atmosferën.

Performanca e tyre është ndjekur nga banorët e tjerë të cilët i shoqëruan me duartrokitje dhe të qeshura.

Kujtojmë se Beniada edhe ditën e parë kur hyri në ?Big Brother Vip? ka zgjedhur të bëjë një performancë kërcimi./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga