LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk kam fjalë”/ Kendall Jenner reagon e prekur pas tragjedisë në koncertin e kunatit, Travis Scott

10 Nëntor 2021, 15:59, Lifestyle CNA
“Nuk kam fjalë”/ Kendall Jenner reagon e prekur pas

Kendall Jenner, modelja e njohur amerikane ka reaguar pas tragjedisë në koncertin e kunatit të saj Travis, në të cilin ishte edhe ajo pjesëmarrëse bashkë më të motrën Kylie dhe mbesën e saj Stormy.

Kujtojmë se tetë persona humbën jetën pas një rritje të turmës gjatë performancës kryesore të reperit Travis Scott në festival, ku morën pjesë rreth 50 mijë njerëz.

Në deklaratën e saj, ajo shkruan ?Unë pa fjalë mbi lajmet nga Astroëorld. Unë jam vërtet e shqetësuar për familjet që kanë humbur të dashurit dhe lutjet e mia shkojnë për të gjithë të përfshirë. Të dërgoj të gjithë ata që janë prekur gjithë dashurinë time dhe t?u uroj atyre forcë gjatë kësaj kohe tepër shkatërruese dhe të ndjeshme.?

Edhe motra e madhe Kim Kardashian gjithashtu ka reaguar e prekur pas tragjedisë./CNA.al

Lajmet e fundit nga