LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Të gjithë janë fallco”/ Monika "shpërthen" kundër banorëve: Tani paska nisur loja

10 Nëntor 2021, 14:45, Lifestyle CNA
“Të gjithë janë fallco”/ Monika

Që prej nisjes së ?Big Brother Vip? brenda shtëpisë jemi hasur me shumë situata tensionuese, me shumë debate dhe tone të larta.

Pas disa ditëve në qetësi duket sërish janë kthyer debatet e shumta. Duket se banorët sërish kanë filluar përsëri të prishin raportet me njëri-tjetrin. Ajo që nie më së shumti në sy është fakti që pothuajse të gjithë banorët kanë krijuar aleanca me njëri-tjetrin dhe kjo ka bërë që të konfuzohen jo vetëm banorët brenda por edhe publiku.

Së fundmi ka qenë Monika Lubonja ajo që ka ?shpërthyer? kundër banorëve.

Aktorja është në nominim dhe mendon që ajo do të jetë banorja që do të largohet të premten.

Ditën e sotme në një moment ajo është dëgjuar teksa thotë: ?I shoh njerëzit shumë fallco?, dhe në momentin që i kërkuan emra konkretë kë refuzuar t?i përmendë.

?Tani po e kuptoj që paska nisur loja. Nëse është kështu më mirë të largohem dhe të mos bëhem pjesë e këtyre gjërave?, ka vijuar Monika./CNA.al

Lajmet e fundit nga