LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Iliri tregon arsyen pse ndihet i ofenduar nga Donaldi: Unë nuk jam ngacmues seksual

10 Nëntor 2021, 15:00, Lifestyle CNA
Iliri tregon arsyen pse ndihet i ofenduar nga Donaldi: Unë nuk jam ngacmues

Marrëdhënia e Ilirit dhe Donaldit sa vjen dhe bëhët akoma më tensionuese.

Të dy ata konsiderohen ndër konkurentët më të fortë të shtëpisë dhe si duket po përdorin influencën e tyre për të ndarë banorët e ?Big Brother Vip? në grupe. Shpesh herë ata bien pre e shumë debateve dhe përfundojnë duke u zënë me tone të larta zëri.

Kujtojmë rastin kur Ilirit ju dha roli që të mësonte banorët për një koreografi dhe ka debatuar me Donaldin pasi ai po fliste. Debati degradoi edhe në ofendime.

Së fundmi gjatë një bisede me Sabianin Iliri ka treguar se arsyeja pse ka hatërmbetje nga Donali është fakti që ai e ka akuzuar si ngacmues seksual.

“Ndihem i ofenduar, me ka quajtur ngacmues seksual. Unë nuk jam”, dëgjohet teksa shprehet Iliri./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga