LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sabiani acarohet keq me Monikën/ “I duket vetja më e zgjuar se unë”

10 Nëntor 2021, 15:39, Lifestyle CNA
Sabiani acarohet keq me Monikën/ “I duket vetja më e zgjuar se

Sabiani gjatë një bisede me Kledin është shprehur se është mërzitur për faktin se Monika kishte ndërhyrë pa takt në një bisedë të tij me Beniadën.

Ai ka thënë se u tregua shumë egoiste dhe se i duket vetja më e zgjuar se Sabiani.

?Unë bëja muhabet me Beniadën aty, e vjen tjetra më merr fjalën nga goja. Po ti ulu dëgjo. Ça të duket se je më e zgjuar se mua? Ik andej. Më vjen shumë inat sepse e kuptoi shumë mirë dhe vazhdoi me egizëm?, është shprehur këngëtari.

Kujtojmë se brenda shtëpisë së ?Big Brother Vip? ka ende tension pothuajse mes të gjithë banorëve për faktin se janë të ndarë në grupe. Kjo ka bërë që ata dhe pubiku në pergjithësi të jetë konfuz se si do të marrë rrjedha e lojës aty brenda./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga