LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO- Të pandashëm/ Sarah dhe Dj Pm lahen bashkë në dush

10 Nëntor 2021, 17:31, Lifestyle CNA

Që në hyrje të ?Big Brother Vip? Dj PM, djali kosovar Pajtim Krasniqi është shprehur se do tentojë të ketë diçka me Sarah. Si duket po ja arrin qëllimit sepse marrëdhënia mes dyshes po forcohet çdo ditë e më shumë. Madje të dy kanë pranuar se kanë kimi dhe kuptohen me njëri-tjetrin.

Gjtë doitës së sotme është vënë re se ata kanë kaluar një moment intim së bashku duke u larë në dush ndërkohë që aty rrotull nuk kishte asnjë banor tjetër.

Kujtojmë se mbrëmjen e djeshme Sarah u shpreh se ndihej disi e prekur për faktin që Pm i kishtë thënë që do të lidhej me të vetëm për lojë por kjo gjë u sqarua pas një bisede të bërë me Dj Pm./CNA.al

Lajmet e fundit nga