LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mevlani në një lidhje dashurie?/ Publikon foton me vajzën misterioze

11 Nëntor 2021, 07:58, Lifestyle CNA

Ish konkurrenti i Përputhen dhe këngëtari Mevlan Shaba është një nga personazhet më të komentuar në mediat rozë përsa i përket jetës së tij private.

Shpesh është aluduar për lidhjet e tij të dashurisë me ish konkurrente të Pëpruthen, si Antonela apo Aristela, por gjithnjë është mohuar nga vetë këngëtari.

Së fundi, Mevlan Shaba ka ngritur sërish dyshime përsa i përket statusit të tij. Ai ka publikuar në rrjetet sociale, një foto ku shihet pranë një vajze misterioze, identitetin dhe imazhin e të cilës, Mevlani ka vendosur të mos e tregojë.

Mevlani dhe vajza në foto shihen duke formuar me duar zemrën në perëndim të diellit.

Ish konkurrenti ka vendosur të mos zbulojë asgjë më shumë rreth kësaj, duke lënë në kuriozitet fansat e tij./ CNA.al

Lajmet e fundit nga