LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Kemi pasur mosmarrëveshje”/ Mevlani zbulon si është raporti mes tij dhe Sabianit

10 Nëntor 2021, 20:27, Lifestyle CNA

Pas famës që mori në ?Përputhen? Mevlan Shaba, një prej ish-konkurrentëve më të përfolur të ?Për?puthen 2? bërë 4 bashkëpunime me Sabianin, i cili tashmë ndodhet në ?Big Brother VIP?.

Së fundmi Mevlani ka qenë i ftuar në ?Shqipëria Live, ku është pyetur edhe në lidhje më mikun e tij Sabianin. Mevlani ka habitur me përgjigjen e tij sepse është shprehur se mes tij dhe këngëtarit nuk ka komunikim pasi janë zënë prej kohësh.

?Ne njihemi prej shumë vitesh dhe hyrja e tij ishte e papritur për mua. Nuk flasim prej kohësh, kemi pasur një mosmarrëveshje?.

Më tej ai është pyetur nëse e kishte krijuar ai konfliktin.

?Po mbase kam gabuar dhe unë, nuk është se ja vendos fajin Sabianit, thjesht kemi pasur disa mosmarrëveshje për çështje pune, por që besoj kur të dali do ti sqarojmë prap?, është shprehur Mevlani.

Në lidhje me pjesëmarrjen e Sabianit në ?Big Brother Vip? Mevlani mendon se Sabiani po tregohet shumë real.

“Them që më pëlqen shumë sjellja e tij, se është shumë real, unë e njoh edhe nga jashtë, si po sillet aty brenda është edhe në jetën reale“./CNA.al

Lajmet e fundit nga