LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Mikela dhe Ana puthen në buzë/ Djemtë duan të lënë studion

10 Nëntor 2021, 19:41, Lifestyle CNA
Mikela dhe Ana puthen në buzë/ Djemtë duan të lënë

Gjatë mbrëmjes së sotme në ?Pëputhen? Ana dhe Mikela kanë befasuar djemtë në studio, Borën, Arjanin dhe të gjithë pubikun.

Në  një moment Ana është shprehur se i pëlqen shumë Mikela, sepse sipas saj ka karakter shumë të fortë.

Po ashtu u transmetua puthja e cila u bë në prapaskena mes Mikelës dhe Anës si dënim nga njëri konkurrent.

Për ta falenderuar Mikela është ngritur dhe ka shkuar afër Anës për ta përqafuar.

Por rrugës si duket ndërroi mendje dhe vendosi t?i japë edhe një puthje në buzë.

Pas kësaj në studio ka pasur shumë të qeshura dhe në një moment duken djemtë të cilët duan të lenë studion./CNA.al

 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Lajmet e fundit nga