LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ana rrëfen historinë e trishtë: Babi ka tradhëtuar mamin, e kam të vështirë të besoj…

10 Nëntor 2021, 19:59, Lifestyle CNA
Ana rrëfen historinë e trishtë: Babi ka tradhëtuar mamin, e

Ana, konkurentja 20-vjeçare e ?Përputhen? ka rrëfyer mbrëmjen e sotme një histori të trishtë. Ajo është shprehur se prindërit e saj janë të divorcuar, pasi babai i kishte tradhtuar mamanë.

?Prindërit e mi janë ndarë nga tradhtia. E kam pasur shumë të vështirë të besoj tek një mashkull, por unë besoj tek dashuria. Prandaj dua ta shfrytëzoj jetën, jeta është shumë e shkurtër merr kthesa të papritura. Mendoj se situata të tjera në jetë i kalon vetëm, ngrihesh vetëm aty kupton që jeta ka kthesa të papritura. Motrat dhe vëllezërit kanë qenë më të vegjël, ka qenë më e vështirë për mua?, u shpreh 20-vjeçarja.

Më tej ajo ka vijuar rrëfimin duke u shprehur se mamaja e saj është shembulli tipik i një gruaje që s?i ka lënë fëmijët për asnjë rast.

?Se prindërit e mi janë martuar me dashuri dhe janë arratisur bashkë, mami ishte vetëm 17 vjeç. Ajo është shumë mirë me veten e saj tani dhe nuk mendon për një lidhje tjetër. Ajo është shembulli tipik i një gruaje që s?i ka lënë fëmijët për asnjë rast?, foli ajo./CNA.al

Lajmet e fundit nga