LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Nuk ka çfarë jep më”/ Banorët e “Big Brother Vip” bëjnë thashetheme për Granitin

10 Nëntor 2021, 21:51, Lifestyle CNA
“Nuk ka çfarë jep më”/ Banorët e “Big

Graniti prej kohësh tashmë ka qenë një nga banorët më të përfolur të shtëpisë më të famshme në vend, “Big Brother Vip”.

Gjithashtu Graniti është një ndër banorët në nominim bashkë me Monikën, Sarën dhe Ilirin. Në lidhje me këtë ai është bërë objekt bisede mes Monikës dhe Einxhel. Sipas Monikës Graniti nuk ka më çfarë të japë në këtë shtëpi.

?Jam 1 miliard e bindur që Graniti nuk ka këtu çfarë jep më?, shprehet Monika.

Nga ana tjetër Einxhel thotë se ish futbollisti ka ndryshuar.

?Graniti nuk ka për të dal.Ai ka ndryshuar,ka filluar flet dhe me banorët e tjerë dhe duan ta shikojnë brenda shtëpisë. Llafet e mija kanë dal deri më sot?./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga