LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk dua të krijoj lidhje…”/ Sarah skeptike për Dj Pm

11 Nëntor 2021, 15:05, Lifestyle CNA
“Nuk dua të krijoj lidhje…”/ Sarah skeptike për Dj

Që nga  hyrja e DJ Pm në shtëpinë më të famshme ?Big Brother Vip? është përfolur shumë për një lidhje të mundshme me blogeren Sarah. Mes tyre duket që ka shumë kimi dhe afrimitet por ditën  e sotme ata kanë folur se në çfarë pike është marrëdhënia mes tyre.

Gjatë një bisede ata i kanë treguar njëri-tjetrit se si ndihen për raportet mes tyre. Sarah i ka thënë se  stepet në momentin kur e kupton që dikush ka një pëlqim për të.

?Unë s?kam hyrë këtu për të krijuar lidhje. Unë që në momentin e parë, domethënë një nga gjërat që nuk kam dashur të bëj është të krijoja lidhje. Por gjithsesi, kjo nuk është thikë me dy presa, sepse ne mund të hyjmë këtu me mendimin që unë do bëjë këtë, këtë?por ama del e kundërta. Ti mund të bësh shumë më shumë gjëra se mund t?i kishte imagjinuar. Këtu mund të hyjë siç hyre ti, mund të hynte një person tjetër që mua realisht mund të më pëlqente. Apo jo? Kështu mund të ndodhi edhe me njerëzit e tjerë që janë këtu Brenda. E di që gabimi ështëi i mi, sepse s?të kam dhënë fare mundësi që të njihemi, unë as nuk të kam ardhur të pyes. E vetmja gjë që di prej teje është që je DJ, ke 10 vjet që punon si DJ, punon me DGAZ-in, jeton në prishtinë?, është shprehur Sarah./CNA.al

Lajmet e fundit nga