LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Kam një sekret që nuk do ta tregoj kurrë”/ Për çfarë e ka fjalën Semi?

11 Nëntor 2021, 10:21, Lifestyle CNA
“Kam një sekret që nuk do ta tregoj kurrë”/ Për

Semi Jaupaj dhe Fifi Raçi tashmë kanë rregulluar marrëdhënien e tyre dhe kanë nisur të rrinë më shumë me njëra-tjetrën.

Së fundi Semi i ka rrëfyer Fifit se mban një sekret që nuk do ta tregojë kurrë. Fifi nga ana tjetër është munduar të zbulojë për çfarë bëhet fjalë, por Semi ka preferuar të mos ndajë asgjë.

Kujtojmë se Semi dhe Fifi, gjatë live showt sqaruan gjithçka kishte ndodhur mes tyre jashtë shtëpisë së Big Brother. Semi e falenderoi për të gjitha gjërat që ka bërë për të jashtë shtëpisë, kur ajo ka qenë në momentet e saj më të vështira./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga