LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Ke folur në dhomën e rrëfimit për mua"/ Dj Pm, Donaldi dhe Graniti i bëjnë lojën Beniadës

11 Nëntor 2021, 13:39, Lifestyle CNA

Dj Pm, Donald Veshaj dhe Granit Cana në orët e para të mëngjesit i kanë bërë një lojë Beniadës. Teksa Beniada po flinte, Dj Pm i afrohet pranë krevatit dhe e pyet se çfarë ka thënë për të në dhomën e rrëfimit.

Beniada përgjumësh mohon të ketë folur për të ndërsa Pm insiton. Ai i thotë se në zarf thuhet se ajo ka folur për të në dhomën e rrëfimit, ndërsa Beniada përgjumësh mohon një gjë të tillë. Kjo gjë ka shkaktur shumë të qeshura nga djemtë.

Pas ardhjes së Pm dhe Dagz duket se në shtëpinë e Big Brother ka një pozitivitet. Kjo javë ka qenë plot lojëra dhe diskutime të qeta mes banorëve./ CNA.al

Lajmet e fundit nga