LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dy vajzat e Përputhen puthen në buzë/ Mikela zbulon të vërtetën e momentit në prapaskenë

11 Nëntor 2021, 10:35, Lifestyle CNA
Dy vajzat e Përputhen puthen në buzë/ Mikela zbulon të

Në episodin e kaluar të Përputhen, është transmetuar një nga prapaskenat ku Mikela dhe Ana kanë shkëmbyer një puthje në buzë.

Ky moment është komentuar shumë nga djemtë që duket se nuk iu ka pëlqyer ky gjest i vajzave.

Të pyetura nga Bora Zemani moderatorja e emisionit Përputhen se çfarë ndodhi në prapaskenë dhe pse kjo puthje, Mikela ka shpjeguar se ishte një lojë që ata po bënin, ku si dënim, Ana duhet të puthte dikë në buzë dhe zgjodhi njërën nga vajzat.

?Ishim duke luajtur një lojë dënim apo e vërtetë. Ishte një nga dënimet që iu dha Anës, se cilën nga vajzat do puthte dhe ajo tha Mikela më pëlqen më shumë dhe do të puth Mikelën. Edhe i thashë ok po të puth?, është shprehur Mikela./ CNA.al

Lajmet e fundit nga