LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Skandali gjatë “Përputhen Prime”/ Alvisës i ndodh e papritura

11 Nëntor 2021, 14:54, Lifestyle CNA
Skandali gjatë “Përputhen Prime”/ Alvisës i ndodh e

Skandali i Alvisës dhe Hysenit ka bërë që këta dy personazhe të jenë në qendër të vëmendjes.

Kujtojmë se gjatë spektaklit të ?Prime? Hyseni akuzoi alvisën për tradhëti, ndërkohë që kjo e fundit i tregoi Borës prova që ka qenë e dhunuar fizikisht nga Hyseni.

Kjo deklaratë ka bërë bujë të madhe në media dhe janë hedhur akuza mbi produksionin pse lejohen që të publikohet dhe ?degjenerohet? një vajzë e re.

Pas këtij skandali duket se Alvisës i ka ndodhur e papritura.

Brenda 3 ditësh që kur u publikua skandali Instagrami i Alvisës është rritur me shifra të ?frikshme?.

Alvisa ka rritur mbi 320K followers gati 60  mijë ndjekës + më shumë nga mbrëmja kur ndodhi skandali./CNA.al

Lajmet e fundit nga