LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Duhet ta dëgjojnë të gjithë mendimin tënd”/ Banorët këshillojnë Kledin

11 Nëntor 2021, 16:15, Lifestyle CNA

Gjatë lojës me kartolina në momentin kur ishte rradha e Kledit banorët i kanë sugjeruar të jetë më aktiv dhe të mos vazhdojë më të hezitojë së thëni mendimet e tij.

??Dua të përfshihesh më shumë në debate, dua që të gjithë të dëgjojnë mendimin tënd??,– shkruan Donaldi në kartolinën që i kishte bërë Kledit.

Pas kësaj ka bërë një sqarim edhe. Ai tha se mendimin e tij ai mund ta shprehë vetëm në rrethanat kur ndihet se banorët duan ta dëgjojnë atë, gjë që në shumicën e rasteve nuk është dukur ashtu.

??Këtu bëhen debate me zë të lartë, të gjithë vetëm flasin dhe nuk duan të dëgjojë. Në këto rrethana unë nuk mund ta jap mendimin tim. Kam shumë gjëra për të treguar por nuk kam gjetur kohën e duhur??,është shprehur Kledi./CNA.al

Lajmet e fundit nga