LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Çfarë surprize/ Në fronin e “Love Story” djali i personazhit të njohur

11 Nëntor 2021, 15:40, Lifestyle CNA

Data 15 nëntor është edhe dita zyrtare e nisjes së  e ?Love Story 2?. Duket se disa nga surprizat janë zbuluar. Është mësuar se cili do të jetë një nga protagonistët që do të ulet në fronin e ?princit?.

Mësohet se do të jetë Kristi Aliaj. Kristi  është djali i Robert Aliajt dhe me profesion një ekspert parfumesh.

Kjo përzgjedhje është shumë e goditur edhe për faktin që opinionist do të jetë babai i tij.

Robert Aliaj anjëherë nuk i kursen kurrë kritikat dhe me shumë mundësi  njësoj do të jetë edhe kur të ketë të birin përballë.

Por sërish do të jetë interesante si do të jetë gjykimi i Robertit kundrejt të birit./CNA.al

Lajmet e fundit nga