LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Takimi Bruno-Efi/ Dëshira për puthje dhe kafshime që në takimin e parë

11 Nëntor 2021, 18:46, Lifestyle CNA

Mbëmjen e sotme gjatë programit ?Përputhen Prime? është transmetuar takimi i Efit, vajzës së re dhe Brunos.

Takimi mes tyre shkoi shumë mirë, madje Bruno arriti të nxirrte një anë të panjohur të Efit. Faktin që është shumë e çiltër dhe me humor. Edhe vetë dyshja ka pranuar se takimi ka shkuar shumë mirë.

Madje në një moment Brunoja nuk arriti të fshihte dëshirën për të puthur dhe kafshuar Efin.

Kjo pjese u diskutua edhe në studio.

Një pjesë e konkurentëve ishin të mendimit që këto gjeste janë të tepruara që në takimin e parë.

Gjithësesi dyshja  nuk u ndikuan nga komentet por vijuan me mendimin se takimi shkoi shumë mirë dhe se të dy ishin kënaqur shumë./CNA.al

 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Lajmet e fundit nga