LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Big brother Vip” zbulon çfarë surpriza rezervon spektakli i së premtes

11 Nëntor 2021, 16:44, Lifestyle CNA

?Big Brother Vip? është kthyer në nga emisionet me më shumë shikueshmëri.

Banorët Vip, konkuretët e Big-ut krijojnë situata, debate dhe tensione  të ndryshme. Për këtë arsye ata janë personazhet më të komentuar të momentit.

Spektakli i radhës pritet të jetë të premte dhe “Big Brother” ka zbuluar disa nga surprizat.

Fokusi do të jetë në aleancat e krijuara, do surprizohen dy persona dhe do eleminohet njëri prej tyre.

?Një spektakël që do të testojë aleancat, do të surprizojë dy prej banorëve dhe do të eleminojë njërin prej tyre.

Na ndiqni të premten në 21:00?, shkruahet në videon  epostuar në faqen zyrtare të ?Big Brother Vip?, shkruhet krahas videos./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga