LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nuk ndalen Einxhel dhe Beniada/ Kërcejnë sërish Twerk në sy të banorëve

11 Nëntor 2021, 18:41, Lifestyle CNA
Nuk ndalen Einxhel dhe Beniada/ Kërcejnë sërish Twerk në sy

Beniada dhe Einxhel si duket e kanë shijuar shumë provën javore të vendosur nga ana e ‘Vëllait të Madh’.

Kujtojmë se banorët duhet të bëheshin çift dhe të kërcenin sa vendosej muzika dhe se pavarësisht  se ku do të ishin duhet të gjenin partnerin dhe të vijonin kërcimin.

Dy vajzat Einxhel dhe Beniada ishin bashke në këtë  provë dhe janë siguruar që në çdo moment të japin spektakël.

Së fundmi ato kanë bërë një tjetër kërcim provokues duke kërcyer twerk në sy të banorëve./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga