LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Më vodhe kontaktet e punës”/ Hyseni vazhdon të hedhë akuza mbi Alvisën

11 Nëntor 2021, 17:35, Lifestyle CNA

Prej ditësh tashmë skandali mes Alvisës dhe Hysenit ka qenë kryefjala e medias.

Gjatë ?Përputhen Prime? Hyseni deklaroi se ishte tradhëtuar nga ana e Alvisës. Ndërkohë që kjo e fundit është shprehur se është dhunuar fizikisht nga Hyseni. Kjo deklaratë ka bërë bujë të madhe në rrjet.

?Sherri? mes tyre vazhdon dhe dyshja shpesh herë poston prova dhe akuzojnë njëri-tjetrin për mashtrim.

Së fundmi Hyseni ka postuar një Instastory ku shprehet se Alvisa i ka vjedhur kontaktet dhe i kishte shitur në kundërshtarët e tij.

Hapi të gjitha, jo vetëm mesazhet e tua. Tregoje arsyen e vërtetë të ndarjes që ishte për shkak të skandalit që bëre në mes të lokalit. Mos trego fantazirat se gjoja të kam tradhëtuar unë. Dhe gomat e makinës trego arsyen e vërtetë pse. Sepse me vodhe të gjitha kontaktet e punës dhe i shite tek të gjithë kundërshtarët e mi. Gabimi ishte i imi pse pranova të rilidhem me një vajzë si ti?.

Gjithashtu ai ka hedhur akuza edhe mbi produksionin e ?Përputhen?./CNA.al

Lajmet e fundit nga