LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ka ngjashmëri të frikshme me Borën/ Fotot më provokuese të konkurentes së "Përputhen"

11 Nëntor 2021, 19:05, Lifestyle CNA

Efi është një nga vajzat e reja të ?Përputhen?.

Që në hyrje ajo ra në sy për fizikun dhe pamjen shumë të kuruar por në të njëjtën kohë u komentua jashtëzakonisht shumë për ngjashmërinë që ka me prezantuesen e formatit Bora Zemanin.

Ditën e sotme ajo ishte në takim më Brunon dhe ra në sy për tipin e saj shumë të shkathët dhe me humor.

Ajo dhe Bruno me të cilin ishte në takim u shprehën se shkoi shumë mirë çdo gje dhe lanë të hapur mundësinë se mes tyre mund të lindë një histori dashurie.

Ndiqni galerinë e mëposhtme të disa prej fotove më provokuese të Efit./CNA.al

Lajmet e fundit nga