LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO- Gjatë provës javore me Donaldin, Semi ekspozon më shumë seç duhet gjoksin

11 Nëntor 2021, 21:33, Lifestyle CNA
VIDEO- Gjatë provës javore me Donaldin, Semi ekspozon më

?Vëllai i Madh? ka vendosur si provë javore për banorët kërcimin.

Ata duhet të bëhen çift dhe në momentin kur nis muzika pavarësisht se ku ndodhen duhet të gjejnë partnerin dhe të nisin të kërcenë.

Donaldi është çift me Semin.

Semi gjatë kërcimit me Donaldin si duket është treguar pak e pakujdesshme sepse ka ekspozuar më shumë seç duhet gjoksin.

Kjo provë javore ka krijuar shumë situata komike me banorët, edhe këta të fundit duket se e kanë shijuar shumë./CNA.al

Lajmet e fundit nga