LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTO- Më e bukur se kurrë/ Arbenita Ismaili shkëlqen me veshje popullore

12 Nëntor 2021, 07:39, Lifestyle CNA

Arbenita Ismaili është një modelet më të bukura shqiptare. Ajo është bërë gjithashtu nëna e një vajze dhe sërish ka një fizik përfekt. Arbenita shpesh herë poston foto nga puna e saj si modele.

Së fundmi ajo ka postuar foto ku duket e veshur me një veshje popullore shqiptare.

Si gjithmon Arbenita shkëlqen.

Me një make up shumë të kuruar Arbenita është sihuruyar që me këto foto të marrë vëmendjen e ndjekësve të saj të cilët i kanë pëlqyer dhe komentuar pafund fotot e saj.

Për më shumë ndiuqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga