LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Më akuzove që të merrje vëmendje nga publiku”/ Fifi përballet me Einxhel

11 Nëntor 2021, 20:37, Lifestyle CNA
“Më akuzove që të merrje vëmendje nga publiku”/

Banorët e ?Big Brother Vip? kanë luajtur së bashku një lojë të re, sipas së cilës duhet t?i shkruanin njëri-tjetrit kartolina, të cilat më pas i kanë lexuar me zë të lartë.

Fifi, në kartolinën e saj dedikuar Einxhel e akuzoi se moderatorja është shumë tendecioze, kjo solli më pas edhe një debat të gjatë mes tyre.

??Çështja e Semit ishte mes meje dhe asaj. Jemi sqaruar dhe që pas atij momenti sjellja ime ka ndryshuar mbase jo 100%, as 50% por 30% është e sigurtë që po. T?i zgjodhe të më akuzojë mua pikërisht në natën e spektaklit, por duhet të më kapje veç dhe të ma thoshe. Nuk mund të shfrytëzoje vëmendjen asaj nate kur gjithë publiku po na ndiqte. Ti më konfrontove mua kur ndërkohë unë po konfrotohesha vetë me shumë gjëra. Unë mundohem të sjell energji pozitive. Me ty nuk jam sjellë keq, por kam dashur që t?i të njihesh me të gjithë banorët. Unë jam përpjekur që të të sqaroj shumë gjëra por ti je më e zgjuar dhe më inteligjente se sa unë. Nëse të kam bërë të ndihesh keq, më fal??,- I tha Fifi Einxhel.

Nga ana tjeter Einxhel ju kthye:

??Unë nuk kam shfrytëzuar spektaklin për vëmendjen, duhet ta kesh të qartë që nëse do të doja të të kapja diku do mund ta bëja shumë e shumë herë gjatë përditshmërisë. Nuk jam tendencioze??,- shtoi Einxhel./CNA.al

Lajmet e fundit nga