LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Xhensila shtatzanë?/ Veprimi i këngëtares nxit dyshimet

11 Nëntor 2021, 20:21, Lifestyle CNA
Xhensila shtatzanë?/ Veprimi i këngëtares nxit dyshimet

Këngetarja e njohur Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit Bes Kallaku janë një nga çiftet më të pëlqyera në shoëbizz-in shqiptar.

Ata janë bërë prindër të të një vajze që kanë vendosur ta quajnë Ajka.

Po përflitet se çifti dëshiron zgjerojnë familjen, madje fotot e fundit të postuara nga Xhensila kanë nxitur akoma më shumë dyshimet se këngëtarja është shtatzanë.

Në fotot e postuara krahë Ajkës, Xhensila duket duke mbajtur dorën tek pjesa e barkut.

Perveç komenteve që komplimentojnë kartolinën e bukur të sjellë nga xhensila, shumë të tjerëve nuk ju ka shpëtuar ky detaj dhe kanë nisur aludimet se Xhensila është në pritje të ëmbël.

Nga ana e xhensilës ende nuk ka asnjë reagim./CNA.al

Lajmet e fundit nga