LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“I sëmurë psikik”/ Elton John bën deklaratën shokuese për Michael Jackson

11 Nëntor 2021, 21:07, Lifestyle CNA
“I sëmurë psikik”/ Elton John bën deklaratën

Së fundmi këngëtari i njohur Elton John ka bërë një deklaratë shokuese në lidhje me legjendën e muzikës Michael Jackson

Elton John ka deklaruar se ai ishte një ?i sëmurë psikik? dhe një ?njeri të cilin nuk do të doje ta kishe rrotull?.

Në një shkrim për autobiografinë e tij të re të titulluar, ?Me?, këngëtari i njohur ka kujtuar momentet

Ai e portretizon Mixhel Jackon si një fëmijë të adhurueshmëm i cili ndryshoi pasi nisi të distancohej ?bota që e rrethonte?

?Një Zot e di çfarë i kalonte në mendje kur merrte ato ilaçe, por sa herë e kam takuar në vitet e fundit, thosha me vete: I shkreti, i ka ikur mendja fare?, vijon këngëtari Elton John në libër./CNA.al

Lajmet e fundit nga