LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Big Brother Vip" organizon takim romantik për Kledin dhe Beatrix/ Këngëtarja e anulon

11 Nëntor 2021, 21:49, Lifestyle CNA

Një zarf i kuq ka ardhur në shtëpinë më të famshme të momentit për Kledin.

Kledit i duhet të zgjedhë një nga vajzat e shtëpisë dhe të bëjë një takim. Zgjedhja e Kledit ishte Beatrix-a.

Për të organizuar takimin kanë marrë pjesë të gjithë banorët.

Vajzat nga njëra anë duhet të bënin gati Beatrix-ën dhe djemtë nga ana tjetar bënë gati Kledin.

Mirë po në një moment këngëtarja është mërzitur me Kledin dhe ka vendosur të anullojë takimin me modelin.

Ndiqni videon e mëposhtme./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga