LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO- Një divë e vërtetë/ Genta Ismaili zgjedh mënyrën më të bukur për të treguar shtatzaninë

12 Nëntor 2021, 08:00, Lifestyle CNA
VIDEO- Një divë e vërtetë/ Genta Ismaili zgjedh

Këngëtarja e njohur Genita Ismaili është një nga vajzat më të perfolur në median rozë. Edhe pse prej kohesh ajo është shkëputur disi nga bota e muzikës këngëtarja përflitet shpesh herë për jetën e saj private.

Genta prej kohësh është në një lidhje dashurie me biznesmenin turk Usta dhe janë në pritje të një fëmije.

Së fundmi ajo ka realizuar një video krahë të fejaurit të saj ka ka zbuluar edhe barkun e rumbullakosur.

Ata duken në një makinë klasike. Genta e veshur me një fustan shumë elegant ngjyrë të zi dhe e kuruar deri në detaj. Edhe usta nga ana tjetar duket si një gantelmen i vërtetë veshur me një kostum klasik. Pasi çifti del nga makina japin përshtypjen e dy yjeve të hollivudit të rrethuar nga paparacë.

Për më shumë ndqni videon e postuar nga Genta në Instagramin e saj./CNA.al

 

 

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli)

Lajmet e fundit nga