LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kledi në takim me Beatrix/ Ndjekësit komplimentojnë Donaldin i cili ishte me mision

12 Nëntor 2021, 08:28, Lifestyle CNA
Kledi në takim me Beatrix/ Ndjekësit komplimentojnë Donaldin i

Mbrëmjen e djeshme një zarf i kuq erdhi në shtëpinë e ?Big Brother Vip? për Kledin.

Ai duhet të bëntë takim me një nga vajzat e shtëpisë dhe modeli ka zgjedhur Beatriksën.

‘Vëllai i Madh’ krijoi një ambjent shumë komod dhe ka dërguar edhe Donaldin në takim me  një mision të veçantë. Ai duhet të shkonte si moderator dhe tu drejtonte disa pyetje. Kledi dhe Beatrx duhet të përgjigjeshin me anën e tabelave ?e kam bërë? ose ?nuk e kam bërë?.

Si duket roli i Donaldit në këtë takim i ka pëlqyer shumë ndjekësve dhe e kanë komplimentuar pafund.

?A jam e vetmja se e pash ket veç se ishte prezenca Donaldit?

?Sa bukur dukej Donaldii këtu?

?Donald Veshaj super edhe ne prezantim. I dha një mbeshtetje shumë të madhe edhe Kledit sepse Kledi ishte goxha ne siklet?, janë disa prej komenteve që bien në sy./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga