LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E ke provuar marihuanën?/ Beatrix jep përgjigjen e sinqertë: Kur shkoj në Holandë…

12 Nëntor 2021, 11:26, Lifestyle CNA
E ke provuar marihuanën?/ Beatrix jep përgjigjen e sinqertë: Kur

Kujtojmë se mbrëmjen e djeshme ?Vëllai i Madh? ka krijuar një ambient shumë të veçantë që Beatrix dhe Kledi të zhvillojnë takimin e tyre.

Pjesë e takimit u bë edhe Donaldi në rolin e moderatorit. Ai ju ka drejtuar disa pyetje të cilave duhet t?ju përgjigjeshin me tabelën ?e kam bërë?, ?nuk e kam bërë?.

Një nga pyetjet ishte nëse Beatrix e ka provuar ndonjëherë marihuanën.

Këngëtarja e pranoi se e ka provuar disa here.

Ajo u shpreh se duke qenë se ka lindur edhe në Holandë, një vend ku marihuana është e lejuar

?E kam provuar, si mund të mos e provoj një njeri që ka lindur në Holandë. Kur shkoj te daja edhe tani, e pi gjithmonë?, tha ajo./CNA.al

Lajmet e fundit nga