LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I nominuar prej një jave/ Fifi-Granitit: E nxorra shokun tim për ty

12 Nëntor 2021, 18:14, Lifestyle CNA
I nominuar prej një jave/ Fifi-Granitit: E nxorra shokun tim për ty

Emocionet e nominimit kanë ndikuar në marrëdhënien mes Fifit dhe Granitit. Duke menduar se qëndrimi vetëm me Fifin e ka penalizuar, Graniti është tërhequr paksa nga ajo në mënyrë që të përfshihet edhe me banorët e tjerë.

Gjatë një bisede mes tyre, Fifi ka folur me Granitin për qëndrimin e tij në shtëpi, duke i thënë që nuk duhet të mendojë për daljen nga shtëpia.

Ajo shprehet se për të ka nxjerrë shokun e saj jashtë shtëpisë së Big Brother. Nga ana tjetër, Graniti pohon se nëse Fifi do ndodhej në të njëjtën situatë, edhe ai ashtu do të vepronte./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga