LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Einxhel i ‘vë kapakun’/ Tregon se ka pëlqim për Dj Dagz

12 Nëntor 2021, 15:13, Lifestyle CNA
Einxhel i ‘vë kapakun’/ Tregon se ka pëlqim për Dj

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë dy prej personazhe më të komentuar të momentit. Dj Dagz që në fillim kur hyri brenda shtëpisë shprehur se një prej vajzave që ka pëlqyer është Einxhel.

Gjatë ditëve në Big Brother mes tyre ka patur shumë ngacmime, thumba apo edhe hatërmbetje.

Në një bisedë me Fifin, Dj Dagz u shpreh se nuk i kishte pëlqyer fare sjellja e Einxhel ndaj tij dhe kështu ka ndryshuar mendim për të.

Ndëkrohë Fifi ka ngacmuar dhe Einxhel duke i bërë pyetjen në sy nëse e pëlqen Dj Dagz. Einxhel ka pranuar se po i pëlqen./ CNA.al

Lajmet e fundit nga