LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Arjola xheloze për Beatrix?/ Komenton takimin e Kledit me këngëtaren

12 Nëntor 2021, 11:47, Lifestyle CNA
Arjola xheloze për Beatrix?/ Komenton takimin e Kledit me

?Vëllai i Madh? mbrëmjen e djeshme i ka kërkuar Kledit që të bëjë një takim dhe vajzën me të cilën do e zhvillonte këtë takim duhet ta zgjidhte vetë ai.

Zgjedhja e tij ishte këngëtarja e njohur Beatrix.

Si kujket ky vendim i marrë nga Kledi nuk është pritur mirë ngë Arjola e cila ka vendosur ta komentojë.

Ajo ka treguar edhe arsyen pse mendon që Kledi zgjodhi Beatrix.

?E dija që do të zgjidhte Beatrix. Ai e pëlqen atë sepse e ka thënë hapur nëse ai nuk do ishte në një lidhje do të tentonte të lidhej me Beatrix. Einxhel nuk do ta zgjidhte sepse e shoh qe nuk kanë kimi. Mund të ishte midis Semit dhe Triksës?, është shprehur aktorja./CNA.al

Lajmet e fundit nga