LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E zgjodhi në takim/ Beatrix për Kledin: Nuk kam pëlqim…

12 Nëntor 2021, 13:15, Lifestyle CNA
E zgjodhi në takim/ Beatrix për Kledin: Nuk kam pëlqim…

Mbrëmjen e djeshme Beatrix dhe Kledi ishin në një takim. ‘Vëllai i Madh’ i kërkoi Kledit të zgjidhte një nga vajzat dhe zgjedhja e tij ishte pikërisht Beatrix-a. Në lidhje me këtë zgjedhje në fakt fshihet një arsye.

Kledi e ka pranuar prej ditësh se për Beatrix ka një pëlqim dhe se këtë takim e shfrytëzoi pikërisht si një mundësi për ta njohur më mirë.

Pas takimit, banorët ishin shumë  kuriozë të dinin më shumë se si kishte ecur takimi mes dyshes. Konkretisht Beatrix u pyet nga Einxhel.

Në fakt Beatriksa u shpreh se nuk ka asnjë pëlqim për Kledin, por gjithsesi ajo tregoi se takimi shkoi shumë mirë, ashtu siç ajo e prite dhe totalisht brenda normave./CNA.al

Lajmet e fundit nga