LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pasi e dashura gjermane e Kledit u bë e njohur për publikun shqiptar, modeli shpreh hapur pëlqimin për Beatrix

12 Nëntor 2021, 14:08, Lifestyle CNA
Pasi e dashura gjermane e Kledit u bë e njohur për publikun shqiptar,

Që kur ka hyrë në shtëpinë më të famshme të shtëpisë ?Big Brother Vip? Kledi nuk ka preferuar të flasë për jetën e tij private.

Megjithatë është mësuar se modeli ka në një lidhje dashurie me një vajzë gjermane, me të cilën edhe bashkëjeton e cila quhet Haula.

Haula është bërë enjohur për publikun shqiptar pasi bëri një lidhje direkte në Skype me ?Shqipëria Live“, ku tregoi se ata kanë 6 vite bashkë.

Në momentin kur ajo u pyet nëse bëhet xhelose nga afrimiteti i Kledit me vajzat e shtëpisë, ajo u shpreh se nuk është xheloze dhe se i pëlqen që Kledi tregohet i rezevuar për jetën private.

Por, e papritura është që Kledi po krijon një pëlqim tjetër brenda shtëpisë e këtë e ka pranuar vetë.

Modeli ka pranuar se për Beatrix ka një pëlqim dhe se takimin e djeshëm e shfrytëzoi pikërisht si një mundësi për ta njohur më mirë.

Në këtë mënyrë është krijuar një lloj trekëndëshi dhe Kledi duhet të sqarojë edhe vajzën me të cilën bashkëjeton. Ende nuk e dimë nese do të ketë një përballje mes tyre./CNA.al

Lajmet e fundit nga