LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përfundon gara për futbollistin/ Granit Cana, i eleminuari i radhës nga Big Brother Vip

13 Nëntor 2021, 07:14, Lifestyle CNA
Përfundon gara për futbollistin/ Granit Cana, i eleminuari i

Loja në Big Brother Vip ka përfunduar për futbollistin Granit Cana. Graniti u eleminua në sfidë me Sarën, Monikën dhe Iliri.

Bukuroshi nga Kosova ishte ai që tërhoqi vëmendjen e të gjithë banorëve të shtëpisë së Big Brother me pamjen e tij si dhe raportin me Fifin.

Pas diskutimeve të shumta brenda shtëpisë, Fifi dhe Graniti vendosën të mbeten vetëm shokë megjithëse pati shumë ngacmime dhe reagime nga banorët.

Mes dyshes ka patur edhe debate të forta pasi, Graniti i shprehu se marrëdhënia me Fifin po e penalizonte, duke mos i dhënë hapsirën të qëndrojë me banorët e tjerë.

Megjithatë gjatë qëndrimit në shtëpi, Graniti tregoi se e ndjente që kishte ardhur momenti që të largohej nga shtëpia, duke nënkuptuar se e priste eleminimin./ CNA.al

Lajmet e fundit nga