LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

3 vite pa e parë/ Babai i Semit e surprizon në Big Brother Vip

12 Nëntor 2021, 21:19, Lifestyle CNA
3 vite pa e parë/ Babai i Semit e surprizon në Big Brother Vip

Që në hyrjen e saj në shtëpinë e Big Brother Vip  dhe bisedat me banorët e tjerë, ajo ka treguar se ka një marrëdhënie shumë të ngushtë me babain e saj.

Semi ka rrëfyer se ka rreth tre vite që nuk e ka takuar babain e saj pasi ai është zhvendosur në Kanada.

Sonte babai i saj e ka surprizuar në shtëpinë e Big Borther. Takimi ka qenë shumë emcionues dhe ka përlotur të gjithë banorët të cilët kanë ndjekur takimin e tyre.

Këngëtarja është shprehur se kjo ishte supriza më e nbukur që kishte marrë ndonjëherë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga