LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përplasjet mes Fifit dhe Einxhel/ ”Jam territoriale, nuk dua ta penalizoj”

12 Nëntor 2021, 20:31, Lifestyle CNA
Përplasjet mes Fifit dhe Einxhel/ ”Jam territoriale, nuk dua ta

Gjatë kësaj jave mes Fifit dhe Einxhel ka patur përplasje dhe diskutime. Vajzat shpesh kanë diskutuar për sjelljet e tyre ndaj njëra-tjetrës.

Gjatë live showt, Einxhel ka thënë se Fifi është e vetmja me të cilën nuk do të ketë konflikt.

?Nuk jemi shoqe të ngushta, nuk kemi pirë kafe bashkë shumë herë. Është mikesha e ngushtë e miqve të mi jashtë. Me Fifin nuk dua të kem asnjë lloj konflikti?, tha Einxhel.

Ndërsa Fifi tha se nuk ka qëndruar shumë me Einxhel në hstëpi se nuk ka dashur ta penalizojë.

?Realisht ia kam thënë Donaldit dhe Semit këtë, e kam penalizuar një njeri dhe nuk dua ta bëj edhe një herë. Nuk dua që një tjetër të ketë një shkëputje. E kam thënë se jam territoriale dhe nuk dua ta penalizoj?, tha Fifi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga