LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Beniada dhe Einxhel twerk në mes të emisionit

12 Nëntor 2021, 20:18, Lifestyle CNA
Beniada dhe Einxhel twerk në mes të emisionit

Prova e javës për banorët e shtëpisë së Big Brother vazhdon edhe gjatë live showt të mbrëmjes së sotme.

Programi sot është hapur me një përshëndetje nga moderatorja Arbana Osmani dhe me  një twerk nga vajzat Einxhel dhe Beniada.

Shumë seksi të dyja vajzat i kanë dhënë një tjetër e energji mbrëmjes. Arbana gjithashtu zbuloi se ka një surprizë për të dyja vajzat pas spektaklit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga