LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Fishekzjarret mbaruan”/ Semi flet për ndarjen nga Bojken Lako: Ishte e vështirë

12 Nëntor 2021, 21:06, Lifestyle CNA
“Fishekzjarret mbaruan”/ Semi flet për ndarjen nga Bojken Lako:

Këngëtarja Semi Jaupaj ka rrëfyer detaje nga jeta e saj private. Sonte në Big Brother Vip është transmetuar historia e jetës së saj.

Një pjesë e rëndësishme ashtu siç ajo e ka thënë shumë herë, është ish partneri i saj Bojken Lako.

Në lidhje me këtë, Semi ka treguar se ndarja ka qenë shumë e vështirë. Ajo është shprehur se tashmë kishin kuptuar se do të mbeten vetëm shokë.

?Ka qenë e vështirë të ndaheshe nga Bojken. Ato fishekzjarret kishin mbaruar dhe mbetëm shokë. Pse të mos jemi shokë?, ka thënë Semi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga