LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ish banorja e Big Brother Vip: Kam parë një shikim të zjarrtë mes Arjolës dhe Kledit

12 Nëntor 2021, 21:57, Lifestyle CNA
Ish banorja e Big Brother Vip: Kam parë një shikim të

Një prej banorëve të shtëpisë së Big Brother Vip që së fundi ka qenë në qendër të vëmendjes është Kledi.

Një natë më parë ai ka zgjehdur Beatrix Ramosajn për një darkë romantike, ku dhe ka shprehur pëlqimin e tij për të.

Një tjetër reagim i papritur ishte ai i Arjolës që është komentuar shumë si nga banorët ashtu edhe nga ndjekësit si skenë xhelozie.

Sonte gjatë live showt ish banorja e Big Brother, Paloma, ka treguar se gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë e Big Brother ka parë një shikim të zjarrtë mes Arjolës dhe Kledit. Ndërkaq ka shtuar se Arjola ndihet shumë mirë me Kledin.

?Kur kam qenë në shtëpi kam parë një shikim të zjarrtë mes Arjola dhe Kledit. Arjola ndihet shumë mirë me Kledin?, shprehet Paloma./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga