LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

5 vite i lidhur jashtë, shpreh pëlqim për Beatrix-in/ Ndjekësit 'masakrojnë' Kledin: Të dalë urgjent, skuth

13 Nëntor 2021, 10:18, Lifestyle CNA
5 vite i lidhur jashtë, shpreh pëlqim për Beatrix-in/

Kledi Hysa është një prej banorëve të shtëpisë së Big Brother Vip, i cili është komentuar shumë për energjinë e tij pozitive dhe disiplinën.

Së fundi ai është kthyer në qendër të vëmendjes për shkak se vetëm dy ditë më parë shprehu hapur pëlqimin ndaj këngëtares Beatrix Ramosaj të cilën e ftoi në një darkë romantike.

Por më herët ai ka rrëfyer se jashtë ka një të dashur me të cilën ka një lidhje 5 vjeçare.Mbrëmjen e kaluar, gjatë spektaklit të Big Brother, u komentua takimi i Kledit dhe Trixës, ku ai u shpreh se është i dashuruar me të dashurën e tij, por nga ana tjetër nuk e mohoi pëlqimin për Beatrix.

Pas deklaratave të Kledit, rrjeti ka shpërthyer në komente negative ndaj tij duke shkruar se ai është nëj thëngjill i mbuluar, dhe duhet të dalë jashtë shtëpisë së Big Brother.

Të shumtë janë ata që e kanë akuzuar si mashtrues për shkak të lojës që po bën në Big Brother./ CNA.al

Lajmet e fundit nga