LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

E papritur/ Ish konkurrentja e Përputhen prezanton vajzën: Kjo është mrekullia ime

13 Nëntor 2021, 09:20, Lifestyle CNA

Ish konkurrentja e Përputhen, Arlida ose e njohur ndryshe si Tola, pak javë më parë, u eleminua nga Përputhen. Ajo u evidentua si një nga vajzat me karakter të fortë në emision.

Së fundi Tola i ka befasuar të gjithë teksa në rrjetet sociale zbulon se është nënë e një vajze. Gjatë një bisede me ndjekësit, njëri prej e tyre e pyet nëse ka fëmijë pasi e kishte parë me një vajzë të vogëlë përdore dhe ajo përgjigjet po, duke publikuar edhe foton me të voglën e saj.

Kjo ishte e papritur pasi Tola nuk kishte folur me parë për jetën e saj private dhe as nuk kishte treguar se kishte një fëmijë.

Kujtojmë se në program takimet më të shpeshta i pati me Albin, i cili ishte i vetmi që përjetoi më shumë ikjen e saj pasi kishte një pëlqim për të./ CNA.al

Lajmet e fundit nga