LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kejvina Kthella ekspozon gjoksin shpërthyes/ Publikon videot seksi me këngën e Noizyt dhe Mozzik

13 Nëntor 2021, 08:50, Lifestyle CNA
Kejvina Kthella ekspozon gjoksin shpërthyes/ Publikon videot seksi me

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi shqiptare. Kthella ka numrin më të madh të ndjekësve në rrjetet sociale nga modelet shqiptare.

Bukuroshja me sytë e kaltër tërheq gjithnjë vëmendjen me format e saj perfekte si dhe fotot provokuese.

Së fundi ajo ka publikuar dy video shumë seksi, ku tregon linjat e saj. Modelja shihet duke kërcyer me këngën më të re të Mozzik dhe reperit Noizy, Bonjour Madame.

Për më tepër shihni videot e modeles./ CNA.al

Lajmet e fundit nga