LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fifi 'shpërthen' në lot pas daljes së Granitit/ Arditi qesh në emision: Karma

13 Nëntor 2021, 07:40, Lifestyle CNA
Fifi 'shpërthen' në lot pas daljes së Granitit/

Granit Cana ishte i eleminiuari i radhës nga Big Brother vip. Dalja e tij ka mërzitur shumë njërën prej banoreve me të cilën ka patur një raport shumë të ngushtë, Fifin.

Fifi  tejet e mëriztur ka shpërthyer në lot teksa ka përcejllë Granitin. Përveç kësaj, një tjetër reagim që tërhoqi vëmendjen pas daljes së Granitit ishte dhe ai i Ardit Çunit.

Teksa Fifi qante, ai qeshte duke treguar kështu hapur kënaqësinë për largimin e Granitit.

Ndërsa në një moment shihet teksa komenton daljen duke thënë ?Karma?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga