LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO-Nuk përmbahet më Ledjana/ Filmon veten në ashensor duke kapur gjoksin

13 Nëntor 2021, 10:34, Lifestyle CNA
FOTO-Nuk përmbahet më Ledjana/ Filmon veten në ashensor duke

Ledjana Prenga është një nga ish konkurrentet më të komentuara të Përputhen. Ajo është tejet e përfolur për jetën private po ashtu edhe për fotot provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Së fundi ajo ka ndezur rrjetin duke publikuar një foto nga ashensori ku tregon format e trupit. Poza e saj është tepër provokuese, pasi shfaqet përballë pasqyrës në ashensor dhe filmon veten duke kapur gjoksin.

Kujtojmë se ajo është bërë e njohur në emisionin Përputhen për historinë e saj të dashurisë me Mevlan Shabën, e cila përfundoi pas daljes nga Përputhen./ CNA.al

Lajmet e fundit nga