LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Graniti del nga shtëpia e Big Brother Vip/ Reagon motra e futbollistit: Më në fund mbaroi

13 Nëntor 2021, 10:54, Lifestyle CNA
Graniti del nga shtëpia e Big Brother Vip/ Reagon motra e futbollistit:

Futbollisti Granit Cana u eleminua mbrëmjen e kaluar nga Big Brother Vip. Pas më shumë se një muaji, aventura e tij përfundoi. Ka patur një sërë reagimesh në rrjetet sociale pas largimit të tij nga Big Brother Vip.

Nuk ka munguar as reagimi i të motrës e cila e mbështet dhe e komplimenton për qëndrimin e tij në Big Brother.

Përmes një postimi, moderatorja Genta Cana shkruan: ?Bravo Granit, më në fund mbaroi.?

Kujtojmë se, Graniti ka qenë një nga banorët më të komentuar të Big Brother në mediat rozë. Si fillim u evidentua si një nga meshkujt më simpatik e më pas për raportin e tij të ngushtë me Fifin.

Më pas u zbulua edhe se kishte lënë një lidhje pezull jashtë shtëpisë së Big Brother, një detaj tjetër ky që e penalizoi gjatë qëndrimit të tij në Big Brother.

Për këtë fakt ai u kryqëzua nga ndjekësit të cilët e kanë akuzuar se ka luajtur me Fifin duke e bërë të besojë se mes tyre mund të lindte diçka./ CNA.al

Lajmet e fundit nga