LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk i kam premtuar Fifit se do e marr nuse në shtëpi”/ Graniti nuk ja përton opinionistes

14 Nëntor 2021, 11:57, Lifestyle CNA
“Nuk i kam premtuar Fifit se do e marr nuse në shtëpi”/

Dy ditë më parë ish futbollisti Granit Cana është eleminuar nga ?Big Brother Vip?. Për të folur në lidhje më këtë eksperiencë ai ka qenë i ftuar në ?Big brother Fun Club?

Përballë opinionisteve  Fatma Haxhialiu dhe Iva Tiço, Graniti është pyetur se përse i ka dhënë shpresa Fifit ndërkohë që ka pasur një lidhje me një vajzë tjetër jashtë shtëpisë.

Graniti është shprehur se e gjithë kjo është tepruar dhe ekzagjeruar sepse në fakt ai asnjëherë nuk i ka dhënë shpresa Fifit.

Ai i ka kthyer përgjigje Ivës, e cila këmbëngulte se Graniti kishte treguar i padrejtë në lojën e tij me Fifin duke  thënë se në asnjë moment nuk i ka premtuar këngëtares se mes tyre do të kishte diçka më shumë.

?Nuk i kam premtuar Fifit se do e marr nuse në shtëpi?, është shprehur Graniti./CNA.al

Lajmet e fundit nga